STOP ! PAUZA ! POZASTAVUJI ! NYNÍ JSEM NA NOVÉM VÁNOČNÍM BLOGU BEST - CHRISTMAS ... ♥

Zajímavosti - VKV 2007

9. listopadu 2008 v 15:40 |  Christmas - Zajímavosti
Na autogramiádě o Vánocích 2007 se herci ze seriálu Velmi Křehké Vztahy rozpovídaly o jejich Vánocích .

Diváky seriálu Velmi křehké vztahy na autogramiádě potěąila i herečka Ivanka Devátá.Herec Miloslav Mejzlík se v předvánočním čase v Metropoli Zličín podepisoval fanouškům seriálu Velmi křehké vztahy, ve kterém hraje Hynka Skálu.Diváky seriálu Velmi křehké vztahy na autogramiádě potěąila i herečka Ivanka Devátá.Herec Miloslav Mejzlík se v předvánočním čase v Metropoli Zličín podepisoval fanouškům seriálu Velmi křehké vztahy, ve kterém hraje Hynka Skálu.Diváky seriálu Velmi křehké vztahy na autogramiádě potěąila i herečka Ivanka Devátá.Diváky seriálu Velmi křehké vztahy na autogramiádě potěąila i herečka Ivanka Devátá.


Ivanka Devátá
Mám pocit, ľe je budu trávit na zubní pohotovosti, protože mám strašlivé problémy, za které nemůžu, k zubaři totiž docházím pravidelně," posteskla si herečka. Potom ještě prozradila: "Budu u syna, je tam vždycky veselo. Druhý vánoční svátek si dopřeju trochu klidu a ten třetí přijedou vnoučata, pro která s láskou chystám vybrané pokrmy."
Hana Baroňová
O Vánocích a rodinných zvycích prozradila více i manikérka Ilonka, kterou v seriálu hraje Hana Baroňová (23). "O svátcích budu s rodiči v Opavě. U vánočního stolu krájíme jablíčka a všichni házíme papučí. Já kvůli tomu, jestli uľ natrvalo odejdu z domu."
Dana Morávková
"Prožíváme i předvánoční období. Moc se těšíme na Štědrý večer, protoľe syn Pé»a ještě věří na Ježíšąka. Každá máma asi řekne, že Vánoce jsou nejhezčí s malými dětmi a nebo když vy jste dítě. Budeme spolu s mou i manželovou maminkou a 27. prosince odjedeme do Paříže, kde strávíme Silvestra."

.

Tento rozhovor podaly tyto tři herečky ze serálu VKV loni před Vánoci ( Rok 2007 ) .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádï Vánoce ?

Anooo a moc !
Neee moc ne !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama