STOP ! PAUZA ! POZASTAVUJI ! NYNÍ JSEM NA NOVÉM VÁNOČNÍM BLOGU BEST - CHRISTMAS ... ♥

Blog - Novinky

Blog - Nový desing 1.

14. srpna 2009 v 21:18
Ahoj , je tu nový desing , sice je ještě srpen , ae teď jsem moc lidiček nechodí a tk až jsem před Vánoci přijdete tk ten design uvidíme asik poprvé . Snad se Vám líbí , je se Zoufalkama a je to moe výroba . Zatíím ppá ... Christmas-ka ♥

HIATUS - POZASTAVENÍ

14. února 2009 v 22:25
Ahoooj
Bohužel musím blog pozastavit protože už nejsou Vánoce a tak semky nemám co dávat a už nemám tu Vánoční náladu ale strašně se těším na VÁNOCE . Takže už se těším :-)


( přidávat články budu až tak v listopadu ju ? )

Vítejte :-)

9. listopadu 2008 v 14:11
Ahoooj
Takže , tenhle blog jsem založila protože miluju Vánoce . Mám hodně blogů např. o charmed , BTVS , Povídky , o celebritách a tak růůůzně . Mám jeden hlavní blog je to www.simona-bog.blog.cz , založila jsem o 1.dubna 2006 takže už ho mám přes 2 roky . Dávám tam věci o Buffy , Charmed , různé filmy a teď jsem tam začala dávat Vánoce jenže když jsem se chtěla s nějakým blogem o Vánocích spřátelit tak mi napsali že se omlouvají a že se spřátelují jen s blogy o Vánocích . Tak jsem si založila tenhle blog . Takže to byl krátký příběh založení blogu . Pokud budete chtít budu ráda když se se mnou spřátelíte ( Hlavně blogy o Vánocích ) . Snad se vám tu bude líbit . Těště se na další články :-)
Ahoj
Vaše Christmas-ka ( Kristmeska )
 
 

Reklama