STOP ! PAUZA ! POZASTAVUJI ! NYNÍ JSEM NA NOVÉM VÁNOČNÍM BLOGU BEST - CHRISTMAS ... ♥

Christmas - Zajímavosti

Zajímavosti - Bude na Vánoce hodně sněhu ?

14. listopadu 2009 v 16:42 | ♥Christmas-ka♥
http://www.svkos.cz/images/vanoce2.jpg

Letošní Vánoce budou po delší době opět bílé i v nižších polohách. Můžeme proto očekávat, že po delší odmlce příjdou ty pravé nefalšovné bílé Vánoce.

Zajímavosti - Loňský PRVNÍ Vánoční film

13. listopadu 2009 v 9:06 | ♥Christmas-ka♥
Loňský první Vánoční film :)

Loni dávali PRVNÍ Vánoční film už 6.prosince , a to dávali film Santa Kdo ? ... film jsem si samozřejmě nenechala ujít :D :P ... jinak doufám že už tedy i letos začnou dávat filmy na začátku prosince ... i když nejradši byl byla kdyby je dávali už teď :D

http://cdn1.ioffer.com/img/item/946/892/36/Nrtb1swc7viKgIW.jpg

Zajímavosti - Vánoční věci...

22. prosince 2008 v 9:07
Na Amozon.com si můžete koupit např.takovéhle Krásný Vánoční hrníčky nebo i další věci , určo se tam kouknite ten hrníček je fakt hezkej žejo ?

Zajímavosti - Vánoce v seriálech : Gilmore Girls

13. prosince 2008 v 15:27
V mnoha seriálech jsou Vánoce , např. Veronica Mars , Buffy,přemožitelka upírů , Přátelé , a také v seriálu Gilmorova Děvčata , na Gilmorky se momentálně zaměřím .

Gilmore Girls

V seriálu Gilmorova děvčata jsou častp zmiňované Vánoce a ještě víc než Vánoce je zmiňovaný sníh , v mnoha dílech je záběr a Stars Hollow kde je všude sníh , zase v jiném díle když Lor chodila s Lukem tak říkala že cítí sníh , v noci šla ven a snežilo , zase v jiném díle se potkala Rory a Lorelai s Lukem a April v nákupním centru , Lor a Rory měly na sobě Vánoční oblečeníZajímavosti - Vánoční strom v New Yorku

4. prosince 2008 v 19:13
Letos se rozsvítil 3. prosince a korunoval tak vánoční výzdobu velkoměsta. Tak jako má Praha svůj tradiční vánoční strom na Staroměstském náměstí, pro obyvatele New Yorku má zásadní význam strom před Rockefellerovým centrem.
Ústřední vánoční strom New Yorku není žádný velikán. Smrk měří pouhých dvacet dva metrů, váží ale více než osm tun.
Ozdobami Newyorčané nešetřili a strom ověšeli třiceti tisíci žárovkami. Energetická spotřebu stromku snižuje fakt, že se jedná o žárovky úsporné. Na špičce stromku září obrovská skleněná hvězda.
Vánoční strom, který městu darovala neznámá rodina z New Jersey, bude krášlit čelo Rockefellerova centra až do konce vánočních svátků.

Vánoční strom před Rockefellerovým centrem se rozzářil 3. prosince.

Zajímavosti - Pražský strom

4. prosince 2008 v 19:09

Zajímavosti - Vánoce v Reklamách

13. listopadu 2008 v 13:50 | Christmas-ka
Pomalu s jistě se začínají v našich levizích oběvovat Vánoční reklamy . Strašně se mi líbí např. na Kofolu , Vodafone , Coca-Colu , Ferrero Roche , O2 atd..... Tady je pár fotek , za chvíli dám videa :-)
Vaše Christmas-ka


Falšní sobi jsou sladcí i bez maskování

Zajímavosti - Vánoce v Ordinaci

9. listopadu 2008 v 15:43

Zajímavosti - VKV 2007

9. listopadu 2008 v 15:40
Na autogramiádě o Vánocích 2007 se herci ze seriálu Velmi Křehké Vztahy rozpovídaly o jejich Vánocích .

Diváky seriálu Velmi křehké vztahy na autogramiádě potěąila i herečka Ivanka Devátá.Herec Miloslav Mejzlík se v předvánočním čase v Metropoli Zličín podepisoval fanouškům seriálu Velmi křehké vztahy, ve kterém hraje Hynka Skálu.Diváky seriálu Velmi křehké vztahy na autogramiádě potěąila i herečka Ivanka Devátá.Herec Miloslav Mejzlík se v předvánočním čase v Metropoli Zličín podepisoval fanouškům seriálu Velmi křehké vztahy, ve kterém hraje Hynka Skálu.Diváky seriálu Velmi křehké vztahy na autogramiádě potěąila i herečka Ivanka Devátá.Diváky seriálu Velmi křehké vztahy na autogramiádě potěąila i herečka Ivanka Devátá.


Ivanka Devátá
Mám pocit, ľe je budu trávit na zubní pohotovosti, protože mám strašlivé problémy, za které nemůžu, k zubaři totiž docházím pravidelně," posteskla si herečka. Potom ještě prozradila: "Budu u syna, je tam vždycky veselo. Druhý vánoční svátek si dopřeju trochu klidu a ten třetí přijedou vnoučata, pro která s láskou chystám vybrané pokrmy."
Hana Baroňová
O Vánocích a rodinných zvycích prozradila více i manikérka Ilonka, kterou v seriálu hraje Hana Baroňová (23). "O svátcích budu s rodiči v Opavě. U vánočního stolu krájíme jablíčka a všichni házíme papučí. Já kvůli tomu, jestli uľ natrvalo odejdu z domu."
Dana Morávková
"Prožíváme i předvánoční období. Moc se těšíme na Štědrý večer, protoľe syn Pé»a ještě věří na Ježíšąka. Každá máma asi řekne, že Vánoce jsou nejhezčí s malými dětmi a nebo když vy jste dítě. Budeme spolu s mou i manželovou maminkou a 27. prosince odjedeme do Paříže, kde strávíme Silvestra."

.

Tento rozhovor podaly tyto tři herečky ze serálu VKV loni před Vánoci ( Rok 2007 ) .
 
 

Reklama